خدمات الکترونیکی سرمایه گذاری
کتاب راهنمای سرمایه گذاری

آرشیو مطالب در دسته بندی ‘اخبار داخلی’

فرم فارسی خلاصه وضعیت پروژه

Persian PFS Form

فرم انگلیسی خلاصه وضعیت پروژه

English PFS Form

تهیه پکیج سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان در دستور کار اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور جذب سرمایه گذاران و شناخت فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان تهیه پکیج اطلاعات سرمایه گذاری استان در دستور کار اداره کل امور اقتصادی و دارایی سیستان و بلوچستان قرار دارد.

ادامه مطلب

گزارش عملکرد معاونت اقتصادی اداره کل اموراقتصادی ودارایی

Amalkard

واگذاری کشتارگاه صنعتی زابل

سازمان خصوصی سازی در نظر دارد، به استنادقانون اجرای سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی و مقررات مربوط به آن ، نسبت بـه واگذاری مجموعه عرصه ، اعیان ، ماشین آلات ، تجهیزات، تاسیسات و حق الامتیاز «کشتارگاه صنعتی محمدآبادزابل » به قیمت پایه کل 102490888700 ریال به صورت 10 درصد نقد و مابقی طی اقساط 7 ساله از طریق مزایده به بخش هـای غیردولتـی اقـدام نمایـد لازم به ذکر است خریدار بنگاه یادشده ، مشمول بخشی از مقررات مندرج در شیوه نامه تشویق بخش خصوصی خواهد بود .

همچنین آگهی عرضه و اسنادمزایده بنگاه یادشده ، در پایگاه اطلاع رسانی سازمان خصوصی سازی به نشانی www.ipo.ir (بخش جدیدترین بنگاه های در حال واگذاری ) قابل دسترس است .آخرین مهلت واریز سپرده شرکت در مزایده ، روز یکشنبه مورخ 26/7/1394 می باشد.

متقاضیان محترم می توانند در صورت وجود هرگونه سوال در خصوص شرایط عرضه و نحوه واگذاری بنگاه یادشده، با شماره تلفن های 88085624-021 و یا 88083640-021 تماس حاصل نمایند .